úspechy 2019/2020

VÝSLEDKY

vedomostných a športových súťaží i olympiád v školskom roku 2019/2020

Medzinárodné a celoslovenské výsledky

Celoslovenské testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ – Testovanie 9 – 2020

Priemerná perc. úspešnosť v MAT v SR: %, ZŠ Kežmarská 30:  %, 9.A:  % 
Priemerná perc. úspešnosť v  SJL v SR:  %, ZŠ Kežmarská 30:  %, 9.A:  %
Najúspešnejší žiaci v matematike:
Najúspešnejší žiaci v slovenskom jazyku:

Celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ – Testovanie 5 – 2019

Priemerná perc. úspešnosť v MAT v SR: 63,4 %, ZŠ Kežmarská 30: 79,0 %, 5.C: 91,6 %
Priemerná perc. úspešnosť v  SJL v SR: 64,8 %, ZŠ Kežmarská 30: 75,6 %, 5.C: 87,6 %
Najúspešnejší žiaci v matematike: Janura Richard, Matracz Jakub, Smolucha Matej, Vaľo Adrián Samuel 100 %
Najúspešnejší žiaci v slovenskom jazyku: Jančošeková Nina 100 %

Celoslovenské testovanie žiakov 9. ročníka KOMPARO 2019/20
Priemerná perc. úspešnosť v MAT v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 9.A:  %
Priemerná perc. úspešnosť v  SJL v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 9.A:  %
Najúspešnejší žiaci v matematike: 
Najúspešnejší žiaci v slovenskom jazyku:

Celoslovenské testovanie žiakov 8. ročníka KOMPARO 2019/20  
Priemerná perc. úspešnosť v MAT v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 8.A:  %,  
Najúspešnejší žiaci v matematike:
Priemerná perc. úspešnosť v  SJL v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 8.A:  %,
Najúspešnejší žiaci v slovenskom jazyku: 
Priemerná perc. úspešnosť v  DEJ v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 8.A:  %,
Najúspešnejší žiaci v dejepise: 
Priemerná perc. úspešnosť v  FYZ v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 8.A:  %,
Najúspešnejší žiaci vo fyzike: 
Priemerná perc. úspešnosť vo VŠP v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 8.A:  %,
Najúspešnejší žiaci vo všeob. štud. predpokladoch:

Celoslovenské testovanie žiakov 6. ročníka KOMPARO 2019/20  
Priemerná perc. úspešnosť v MAT v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 6.A:  %,  
Najúspešnejší žiaci v matematike:
Priemerná perc. úspešnosť v  SJL v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 6.A:  %,
Najúspešnejší žiaci v slovenskom jazyku: 
Priemerná perc. úspešnosť v  DEJ v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 6.A:  %,
Najúspešnejší žiaci v dejepise: 
Priemerná perc. úspešnosť v  FYZ v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 6.A:  %,
Najúspešnejší žiaci vo fyzike: 
Priemerná perc. úspešnosť vo VŠP v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 6.A:  %,
Najúspešnejší žiaci vo všeob. štud. predpokladoch:

Celoslovenské testovanie žiakov 4. ročníka KOMPARO 2019/20  
Priemerná perc. úspešnosť v MAT v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 4.C:  %,  
Najúspešnejší žiaci v matematike:
Priemerná perc. úspešnosť v  SJL v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 4.C:  %,
Najúspešnejší žiaci v slovenskom jazyku: 
Priemerná perc. úspešnosť v  PDA v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 4.C:  %,
Najúspešnejší žiaci v prírodovede: Babušč
Priemerná perc. úspešnosť v  VLA v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 4.AC:  %,
Najúspešnejší žiaci vo vlastivede:  %
Priemerná perc. úspešnosť vo VŠP v SR:  %, Kežmarská 30:  %, 4.C:  %,
Najúspešnejší žiaci vo všeob. štud. predpokladoch:

Medzinárodná matematická súťaž KLOKAN 2019/20  
1. ročník:
2. ročník:

Krajské výsledky

Krajské kolo vo vybíjanej (Šoltýsová)
1. miesto družstvo: Kornélia Bajzerová, Jana Belejová, Branislav Čabala, Jakub Franko, Lukáš Horváth, Tomáš Josay, Daniel Remeta, Tamara Riesová, Michaela Tomčovčíková, Matúš Tupý, Terézia Vongrejová, Sheila Zlacká

Súťaž školských časopisov (Bodnárová)
Objav roka redakcii školského časopisu K30

Krajské kolo v streľbe () – výsledky
1. miesto družstvo mladšie žiactvo

Celomestské výsledky

Súťaž školských časopisov O skleneného Centruška (Bodnárová) 
2. miesto školský časopis K30

Strelecká súťaž o pohár Pavla Horňáka – hopa cup 2020 () 
1. miesto družstvo:
1. miesto žiačky:

2. kolo Mestskej streleckej liga (Šidlík) 
2. miesto staršie žiačky: Timea Plichtová
1. miesto mladšie žiačky: Veronika Vageľová

1. kolo Mestskej streleckej liga (Šidlík) fotak 
1. miesto staršie žiačky: Timea Plichtová
1. miesto mladšie žiačky: Veronika Vageľová
3. miesto najmladšie žiactvo: Katarína Orinčáková

Okresné výsledky

Okresné kolo olympiády slovenského jazyka (Gajdošová) diplom
1. miesto kategórie C: Magdaléna Gabániová

Okresné kolo olympiády anglického jazyka (Gríllusová)
1. miesto kategórie 1A: Michal Horňák

Okresné kolo olympiády nemeckého jazyka (Bodnárová)
3. miesto kategórie C: Magdaléna Gabániová

Okresné kolo Technickej olympiády (Bodnárová, Šidlík)
1. miesto kategória A: Martin Ďurinda, Marko Štefanovič
1. miesto kategória B: Jakub Smolucha

Okresné kolo v streľbe (Šidlík) fotak
1. miesto družstvo staršie žiactvo: Timea Plichtová, Simona Ivančinová, Oto Jirsák
3. miesto družstvo staršie žiactvo: Viktória Urbančoková, Juraj Šula, Nikolas Kačurák
1. miesto staršie žiačky: Timea Plichtová
1. miesto staršie žiačky: Simona Ivančinová
1. miesto staršie žiačky: Viktória Urbančoková
1. miesto starší žiaci: Oto Jirsák
1. miesto družstvo mladšie žiactvo: Veronika Vageľová, Petra Pristášová, Tomáš Babinec
1. miesto mladšie žiačky: Veronika Vageľová
2. miesto mladšie žiačky: Petra Pristášová
3. miesto mladšie žiačky: Sára Semančová
3. miesto mladší žiaci: Tomáš Babinec

Okresné kolo vo vybíjanej (Šoltýsová)
1. miesto družstvo: Kornélia Bajzerová, Jana Belejová, Branislav Čabala, Jakub Franko, Lukáš Horváth, Tomáš Josay, Daniel Remeta, Tamara Riesová, Michaela Tomčovčíková, Matúš Tupý, Terézia Vongrejová, Sheila Zlacká

Okresné kolo v stolnom tenise (Šidlík) fotak
3. miesto družstvo: Horenský Michal, Holeva Matej, Danko Adam, Mikulišin Kamil

Okresné kolo vo florbale (Krajňák)
3. miesto družstvo: Adam Danko, Dávid Fozo, Matej Holeva, Oto Jirsák, Richard Komendát, Richard Kubík, Kamil Mikulišin, Sebastián Pešák, Bogdan Saenz

Okresné kolo Matematickej olympiády ()
2. miesto kategória Z9:
2. miesto kategória Z8:
3. miesto kategória Z7:

Okresné kolo Pytagoriády (Šoltýsová, Vargová, Černíková)
1. miesto kategória P4: